İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Avcılar İlaçlama Şirketi

Avcılar İlaçlama Şirketi

avcılar ilaçlama

Avcılar böcek ilaçlama ilçesi hem Marmara Denizi hem de Küçükçekmece Gölü ile çevrelenmiş bir konuma sahiptir. Buradan ilçenin Avrupa Yakası’nda yer aldığını çıkarmak zaten güç olmaz. İlçede sosyal yaşantı ve iş hayatı hareketli bir şekilde geçmektedir.

Avcılar’da mevcut olarak görülen haşere sıkıntılarına ilişkin çözüm konulu hizmetler veren şirketimiz bu ilçe içerisinde zararlı canlı etkinliklerini sonlandırmak ve yerli halka sağlık standartlarının daha yüksek olduğu, haşere barınmayan alanlar sunmak üzere hizmet vermektedir.

Avcılar Fare ilaçlama

Avcılar iş yerinde, depolarda, çatılarda, evde fare görülen bir ilçedir. Fare kemirgen olması ve mikrop bulaştırmasıyla tanınan bir haşeredir. Yani insanı yalnız olarak sağlıkla ilgili konularda etkilemez. Farelerin ilaçlanması adına sıvı ve katı yapıdaki kimyasallarla birlikte istasyon yöntemleri çeşitli tuzaklar kullanılır.

Avcılar Pire ilaçlama

Pire kan emen, mikrop bulaştıran birçok salgın hastalığın ve cilt problemlerinin nedeni olan bir haşere türüdür. Bu haşere türüne ilişkin yaşanan tüm sorunların çözümü ise ancak kapsamlı ilaçlama çalışmaları ile mümkün olmaktadır. Pireler buharlaşma tekniği ile birlikte uygulanmakta olan sıvı yapıdaki kimyasallarla etkisiz hale getirilir. Yıl içerisinde pire dolayısıyla onlarca salgın hastalık türü ve toplu şekilde hayvan ölümleri gerçekleşmesi nedeniyle bu haşere vakit kaybedilmeden çevreden atılmalıdır.

Avcılar ilaçlama şirketimiz sadece yasal standartlar içerisinde sunmakta olduğu hizmetlerle ön plana çıkar. Firmamızda yer alan uzman ziraat mühendisleri ve profesyonel ilaçlama personelimiz haşere ile ilgili tüm sıkıntıları çözme konusunda uzmandır. İstanbul Avcılar Böcek ilaçlama firması olarak ilçe içerisinde haşere ile ilgili tüm sorunlara en kaliteli ilaçlar, gelişmiş ekipmanlarla birlikte son vermekteyiz.

Dış Bağlantılar ve Kaynaklar:

Avcılar

Avcılar Belediyesi

Avcılar Kaymakamlığı

Avcılar Sağlık ilçe Müdürlüğü

 

%d blogcu bunu beğendi:
çınar böcek ilaçlama