İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Pireden nasıl kurtulurum ?

Pireden nasıl kurtulurum ?

Pireler gizli noktalara yumurta bırakır ve görünmeyen yerlerde yuvalanırlar. Yatak ve yorgan içlerine, kıyafet aralarına, halının dikiş alanları gibi sıcaklığın ve nemin fazla olduğu bölgelerde üremeyi hızlandırırlar. Sıcaklığa dayanıklı olan pireler, zıplayarak hareket ederler. Böylece bir canlıdan diğerine geçen pire, aldığı mikrobu diğer canlılara bu şekilde bulaştırır.

Pire şikayetinden kurtulmak için ilaçlama uygulaması yapılması şarttır. Pire ilaçlaması yapılırken, alanın her bölgesi yoğun bir şekilde ilaçlanmalıdır. Ev ilaçlaması yapılırken; kıyafetler, yatak yorgan içleri, koltukların dikiş araları dahil olmak üzere evin her bölgesi ilaçlanmalıdır.

İlaçlama yapacak şirketin Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Zirai ya da kaçak ilaç kullanan sözde firmalar, pire şikayetiniz için sunamayacağı gibi, sağlığınızı da tehdit edecektir. Pire ilaçlaması detaylı olarak yapıldığı için ilaçlamada kullanılan pire ilaçları çok önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı şirketimiz, pire ilaçlaması için Ziraat Mühendislerimize özel pire ilaçları hazırlatmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile garantili ve etkili bir ilaçlama yapan şirketimizin Çağrı Merkezine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz, bilgi ve destek alabilirsiniz.Pirelerden kurtulmanız için yapmanız gereken tek şey ilaçlama yaptırmaktır.Kesinlikle ilkel yöntemler kullanarak evinize bahçenize kireç gibi ürünler dökmeyiniz.Dumanlama şeklinde ilaçlama yapılarak ve yoğun ilaç atılarak kurtulabilmeniz mümkün olan pirelerin üremesi de çok hızlı olmaktadır.1 adet bile pire gördüğünüz andan itibaren acilen ilaçlama firması çağırarak böcek ilaçlamanızı yaptırınız.

%d blogcu bunu beğendi:
çınar böcek ilaçlama