İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Böcek İlaçlama Hakkında Bilmedikleriniz

Böcek İlaçlama Hakkında Bilmedikleriniz

İstanbul ilaçlama bünyesinde faaliyet gösteren firmamız tüm bölgeye hakim profesyonel , garantili haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.Bu sebepten dolayı müşterilerin en çok tercih ettiği ilaçlama şirketi konumuna gelmiş bulunmaktayız.

Konumuz kapsamında böcek ilaçlama hakkında siz değerli müşterilerimizin bilmediği bir çok husus bulunmaktadır.İlaçlama sektörü son 5 yıldır yoğun şekilde kullanılmakta bir çok vatandaşımız profesyonel hizmet almaktadır. Tabi ki bu hizmetleri alırken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar karşımıza çıkmaktadır.

Haşere ilaçlama hizmetini hangi firmadan alırsanız alın dikkat edilmesi gereken kritik noktalar şunlardır:

^A0F474E14BEF9AEB7ABC192A24AC68D07290A48EBBA016934B^pimgpsh_fullsize_distr

1- İlaçlama hizmeti verecek firma Sağlık Bakanlığı onayından geçebilmiş mi  ?

2- Böcek ilaçlama hizmeti verecek firmanın kullanmış olduğu ilaçlar neler ve markaları nedir ?

3- Hizmet almadan önce sorunun bitmesi yönünde ve bitmemesi durumunda tekrar ücretsiz ilaçlama hizmeti verebileceklerini taahhüt edebiliryorlar mı ?

4- Kurumsal firmalar ile çalışmışlar mı ve referansları nelerdir ?

5- İlaçlama yapacak personel Mesül müdür mü ? ve ya Biyosidal ürün sertifikasına sahip mi ?

6- Büyük şirketler için mail üzerinden mi fiyat veriliyor ? Yoksa ücretsiz keşif talep edildiğinde yapılıyor mu ?

7- Gerek ilaçlama yapacak personel gerekirse müşteri temsilcisi personel haşere ilaçlama konusunda gerekli bilgiye sahip mi ?

Yukarıda sıralamış olduğumuz tüm soruların cevaplarını almadan kesinlikle hiç bir firmadan böyle bir hizmet alımı yapmamanızı ilaçlama firması olarak tavsiye ederiz.Sorunlarınız karşısında gerekli donanıma sahip olmayan , sağlıksız , kalitesiz ilaçlar kullanan firmalar sorunlarınızın dahada artmasına sebep olabileceği gibi hem canınıza hem malınıza zarar vermeleri de söz konusudur.

Böcek ilaçlama hakkında bilmedikleriniz başlıklı makalemizde bir diğer husus ise haşere tür tespit gelmektedir.Firma hangi haşere türünün ilaçlanması gerektiğini çok iyi bilmeli , bu böcek türü için hangi ilaç hangi dozda ve kaç sefer ilaçlama yapması gerektiğini iyi analiz etmelidir.Aksi taktirde sorununuz bitmeyecek böcekler daha da çok ortama yayılacak ve işin içinden çıkılamaz bir hal alacaktır.

Bir diğer bilmediğiniz konu ise farklı farklı ilaçlama çeşitleri ve yöntemleri vardır.Her haşere türü için evlerinizden ve ya işyerlerinizden çıkmanıza gerek duyulmaz.Bu yöntemlerden bazıları ;

Kokusuz İlaçlama

Kokulu İlaçlama

Jel Uygulaması

Ulv Uygulaması  

olarak karşımıza çıkmaktadır.Bu uygulamaların bazıları kesinlikle bulunduğunuz ortamı terketmenizi gerektirmez.Her haşere türü için aynı yöntem KESİNLİKLE kullanılmaz ve sadece kokulu ilaçlama yapan firmalardan mutlaka uzak durunuz.

Bu bilgiler eşiğinde daha detaylı bilgiler almak için bizleri Facebook , Twiter , İnsgtram gibi sosyal paylaşım sitelerinden takip edebilir , iletişim bilgilerimizden bizleri arayarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.Unutmayınız ki; insan sağlığı herşeyden önemlidir ve kesinlikle emin olmadığınız ve güvenmediğiniz hiç bir firmadan böcek ilaçlama hizmeti almayınız.Fare ilaçlama konusunda bilgiler almak için linki tıklamanızı öneririz.

%d blogcu bunu beğendi:
çınar böcek ilaçlama