İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

İlaçlamada Kullanılan Tescilli İlaç Markaları

Böcek İlaçlama 

Firmamız sadece aşağıda belirtilmiş olduğumuz, 3 markayı konutlarda kullanmaktadır. Bu markalar dünya çapında yaygın olarak profesyonel kullanıma uygun ilaçlardır.

BAYER
Bayer göstermiş olduğu başarılardan ötürü, dünya ilaç sektörü devleri arasındadır. Haşere ilacı konusunda, üst düzeyde başarı sağlayan Bayer, insan sağlığına çok önem vermektedir. Firma sürekli gelişimini sağlamakta, klinik deneylerini aralıksız sürdürmektedir. Açık ve kapalı alanlarda bütün unsurları göz önünde bulunduran Bayer, her koşulda ve kısa sürede çözüm sağlaması, kullanmayı teşfik etmektedir. Firmamız bayer ürünlerini kullanmaktadır.

BASF

Basf Amerika Birleşik Devletleri patentli bir üründür. Çok sayıda ürünü bulunmaktadır. Amerika kıtasında haşere sorunları çok yaygındır. Bu nedenle firma, haşere ilaçlarında oldukça büyük bir tecrübeye sahiptir. Özellikle bağışıklık sistemleri kuvvetli olan haşerelerde ciddi başarı sağladığı gözlenmitir. Firmamız Basf ürünlerini kullanmaktadır.
CHRYSAMED
Chrysamed Avrupa patentli bir firmadır. Haşere ilaçları konusunda başarılı bir firmadır. Geliştirdiği yeni ilaçlar,
haşere çözümleri için kalıcı etkiye sahip olduğu tecrübe edilmiştir. Profeyonel ve amatör kullanım için uygun haşere
ilaçları bulunmaktadır. Chrysamed İzmir Torbalı’da tesis kurmuştur. Bu tesislerden Avrupa’ya ithalat yapmaktadır. Amatör kullanım için geliştirdiği, sprey ürünler beğeni toplamıştır. Firmamız Chrysamed ürünlerini kullanmaktadır.

Metkim ilaçlama firması olarak kullanılan ilaçların tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ürünlerdir.Kesinlikle insan sağlığına zarar veren ilaçlar kullanılmamakta ve kullandırılmamaktadır.Prensip olarak en çok dikkat ettiğimiz durum ilacın etken maddesinin insan sağlığına ve doğaya zarar vermediğini bilmek ve bu şekilde uygulama yapmaktır.

 

%d blogcu bunu beğendi:
çınar böcek ilaçlama