İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Ev ilaçlaması İle Evdeki Farelerden Kurtulmak Mümkün mü?

Fare ilaçlama, kemirgen ilaçlama, fare istasyonu
Ev ilaçlama yaparak evdeki kemirgen ve benzeri haşerelerden kurtulmak mümkün. Bunun için iki çeşit mücadele yöntemi vardır.

Mekanik Mücadele

Birincisi mekanik mücadele, yani evinize kemirgenin nerden geldiği önemli, bunu ilaçlamaya gelen teknisyen zaten ilaçlamaya başlamadan önce keşif yaparak muhakkak belirler. Kemirgen gelebilecek yerlerin tesbitinden sonra bu yerlerin kemirgenlerin tekrardan gelmemesi için ev sahibi tarafından düzenlenmesi iyileştirilmesi gereklidir.
İstasyon Yöntemi İle Mücadele
Kemirkenlerle mücadele de ikinci yöntem olarak ise istasyonlar kullanılır, istasyonlar giriş ve çıkış delikleri olan malzemelerdir. Kemirgen bu deliklerden içeri girer, hazneleri vardır bunların içine kemirkenler için yemler konulur, haznelere yerleştirilen yemleri yiyen kemirgen etkisiz hale gelir. Ayrıca istasyon üzerindeki kilit sayesinde evcil hayvanların, evdeki çoçukların ulaşması temas etmesi önlenmiş olur. İstasyon sistemi uygulanarak evdeki fare sorunundan tamamen kurtulmak mümkün. Bir kere bu sorundan kurtulduktan sonra zaten, eğer mekanik önlemlerle farelerin dışarıdan içeri girmesi önlenirse emin olun böyle bir sorunla bir daha karşılaşmassınız.metkim fare ilaçlama

%d blogcu bunu beğendi:
çınar böcek ilaçlama