İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

İlaç Zehirlenmelerine Dikkat !!!

bocek ilac zehirlenmesi

Geçmiş yıllarda bir çok vatandaşlarımız böcek ilaçlarından zehirlenmiştir. Bunların sebepleri ise dandik ilaç kullandıklarından ve vatandaşlarımızı bilinçsiz şekilde bilgilendirmektedir. Bizim ürünlerimiz ise son derece kaliteli sağlık bakanlığından onaylı ilaçlardır.

Sıvı İlaçlama Nasıl olur ?

Sıvı ilaçlama belli bir dozda ilaç konularak diğer kısmında su ile karıştırılıp evlerin köşelerine, ve balkonlara sıkılmaktadır. En çok önem vermemiz gereken yerler ise de mutfaklar dır. Mutfaklar da sürekli yemek piştikten ötürü haşereler sürekli kokuyu alarak orayı kendilerine güvenilir yer yaparak oralarda yaşarlar. Sıvı ilaçlama yapılırken o esnada yapım aşamasında evde durabilirsiniz ve bir önlem almanız gerekmez. Haşere gruplarından kurtulmak için zirai ve diğer ilaçlama yöntemleri ile birçok ilaçlama vardır. Bunlardan bir tanesi de sıvı ilaçlama yöntemidir. Kokulu sıvı ilaçlama her zaman daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu böcek ilaçlama yönteminde her yere sıkılması zor olabilir. Fakat haşerelerin yuvalarının olduğu bölgelere uygulanarak hemen ilaç etkisini göstererek etrafa yayılmaya başlar. Bu koku insan sağlığı için tehlikelidir ve bu yöntemde su ile ilaç karıştırılıp sıkıldığı için etrafa hem daha iyi püskürür hem de insan sağlığına direk olarak zarar vermez. İlaçlama yapılırken ortamı en az beş, altı saat terk etmek gerekir. Aksi takdirde zehirlenmelere sebep olur.

Kokusuz İlaçlama 

Kokusuz ilaçlama anlık olarak öldürme etkisine sahip değildir. Haşereler kokusuz ilaca dokundukları anda sinir sistemi çökerek yok olmaları sağlanır. Etkisi genellikle 3 – 6 ay aralığındadır. İlaçlama yapılan alanın durumuna göre etki süresi 2 yıl kadar uzun bir süreye çıkabilmektedir. Bu durumda önlem amaçlı ilaçlamada başarı daha çok sağlanmaktadır. Kokusuz ilaçlama, haşere sorunlarının az ve orta dereceli olan alanlarda uygulanır. Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, iş yerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz. Diğer firmalar ise sıvı ilaçlama yöntemi ne kadar teknolojik olursa olsun birinci sınıf kalitede profesyonellik sağlanmadığı sürece kalıcılık elde etmekte zorlaştırabilirler.

çınar böcek ilaçlama