İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Dünyanın küçük kalpleri okullarda atar. Bu ortamlar içerisinde ülkenin, dünyanın geleceği yetişir. Bu yüzden eğitimin aksamadan devam etmesi gerekir. Eğitimin aksamaması içinse çocukların her zaman dersleriyle ilgili olmaları, bu ilginin korunabilmesi içinse sağlıklı olmaları gerekir. Fakat okul içerisinde haşere grubuna dair canlılar görüldüğü takdirde böyle bir durum söz konusu olamaz. Sağlık sorunları hemen tüm çevreyi sarmaya başlar ve eğitim hayatı içerisinde büyük aksaklıklar yaşanmaya başlar. Okul ilaçlama çalışmaları içerisinde bu durumların tamamen önüne geçmek amacıyla çalışıyoruz.

Eğitim ortamları içerisinde her zaman hijyen şartlarının korunması ve sağlık standartlarının maksimum düzeylerde olması gerekir. Fakat sözü geçen eğitim alanları içerisinde haşere türlerinin etkinliğini göstermeye başlamasıyla birlikte sağlık standartlarının yüksek oluşundan söz dahi edilemez. Çünkü bu varlıklar sağlık açısından çok tehlikelidirler ve büyük sağlık problemlerinin insan hayatı içerisine yerleşmesine neden olurlar. Böyle bir durum oluşmasına izin vermemek ver her zaman okullar içerisinde haşere türlerini uzak tutarak sağlıklı ortamlar oluşmak için okul ilaçlama yapılmalıdır.

Ülkemizin geleceğinin, çocuklarımızın olduğu alanları kesinlikle ilaçlama hizmeti konusunda illegal çalışmalar yapan, yasal hizmet yeterliliği mevcut olmayan kişilere emanet etmeyin. İlaçlama kadromuz gerek okul gerekse diğer kurumlarda etkin olarak ilaçlama yapabilmek adına her alanda uzman ilaçlama eğitimi almışlardır. Ziraat mühendislerimiz okullar içerisinde var olan haşere sorunlarını kapsamlı bir şekilde analiz eder ve geliştirdiği çözüm yöntemleriyle birlikte okulda haşere sorunlarını ortadan kaldırır.

çınar böcek ilaçlama