İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Metkim İlaçlama firması İstanbul’da 39 ilçenin tümünde garantili pire ilaçlama hizmetleri verir. İstanbul’un hangi bölgesi üzerinde olursanız olun firmamızı arayarak ilaçlama desteği almanız mümkündür. Her ilçenin tüm semt ve mahallelerine en geç iki saat içerisinde ulaşarak kesin başarıyı hedefleyen aşamalardan oluşan ilaçlama hizmetlerimizi sunmaktayız.

İstanbul Böcek ilaçlama firmamız kadrosunda toplamda 10 ziraat mühendisi profesyonel olarak hizmet vermektedir. İlaçlama ekibimizde tam kadro profesyonel, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Haşere türlerine karşı, her durum içerisinde garantili kesin çözüm adımları atılmakta ve adımlarımız başarıya ulaşarak İstanbul Metkim ilaçlama firması olarak haşere problemlerine son vermekteyiz.

İlaçlama Süreci

İlaçlama yapılacak bölgeye ulaşıldığı an personelimiz sahaya çıkar ve bölge içerisinde önemli analizler yapar. Bu analizler içerisinde tespit edilecek tüm ayrıntılar çalışma notlarına eklenir. Diğer aşamaların başarıya ulaşması açısından tüm notların dikkatle kaydedilmesi ve her ihtiyaç durumunda kullanılması çok önemlidir. Haşere türleri nerelere yuva yapmış, bölgede hangi gıdaları kullanarak yaşamlarına devam ediyorlar, yuvaları gibi tüm unsurlar belirlenir. Bu konularda incelenecek herhangi bir ayrıntı kalmadığında 2. aşamaya geçiş yapılır.

İkinci aşama içerisinde birebir pire ilaçlama süreci başlamadan önce hazırlık yapılır. Bu hazırlıklar ilaçlama hizmetlerinin kalitesini artırmaya yöneliktir. En iyi böcek ilaçları ve ilaçlama teknikleri belirlenerek aşama son bulur. İkinci aşama içerisinde her haşere türüne en uygun mücadele yöntemleri ve ilaçlar seçilmesiyle birlikte üçüncü aşamaya geçilir.

Üçüncü aşama içerisinde artık araştırma, seçim gibi konular bitmiş olmalıdır. Buradan sonra ilaçlama ekipmanları, böcek ilaçları hazırlanır ve haşereler üzerine uygulanırlar. Metkim ilaçlama firmamız tarafından sürdürülen bu durum birebir pire ilaçlama, fare ilaçlama gibi mücadele olarak da tanımlanmaktadır. Zararlı canlı grupları alan içerisinde tamamen etkisiz hale getirildikten sonra bu süreç biter. Fakat ilaçlama devam ederken eş zamanlı olarak alan içerisinde haşerelerin tekrar gelmesini önlemek amacıyla onların bu çevrede uygun buldukları unsurlar ortadan kaldırılır. Sözü geçen korunma önlemleri alınması ve her bir haşerenin ortadan kalkmasıyla birlikte üçüncü aşama sona erecektir.

Buraya kadar tüm haşereler ortadan kaldırıldı. Fakat çevreye yaydıkları zararlı etkiler hala insanları kötü yönde etkilemeye devam eder. Çünkü mikroplar temizlenmemiştir. Bu sorunu da ortadan kaldırmak adına son olarak alan temizlenir, mikroplar da uzaklaştırılarak haşere problemi ortadan kaldırılır.

çınar böcek ilaçlama