İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Kulağa Kaçan İlaçlama

Kulağa Kaçan İlaçlama

Uyku esnasında insanların kulak ve burnuna giren bu böcek insanların ölmesine sebep olabilir. Kulağakaçan insanların besin maddeleri olan sebze ve meyveler ile beslendikleri için bu gıda malzemelerinin üzerlerine barındıkları pis ortamlarda bulunan mikrop ve virüsleri bulaştırırlar.Nemli ve loş bölgelerde yaşayan bu haşereler çok hızlı hareket eder ve uygun ortamlarda çok çabuk ürerler.Toprak altında yaşayan bu canlılar besin aradıklarında ve yağmurlu havalarda evlere akın ederler ve adepte olabilecekleri ev koşullarına uygun bi konum bulduklarında orada popülasyon oluştururlar.duvar çatlakları,ahşap yerler,ıslak parkelerde yaşarlar.

Kulağakaçan böcek ilaçlama işlemi çok önemli bir işlemdir.Çok tehlikeli bir haşere olan bu böcek görüldüğü andan itibaren acil olarak o ortamı terkedin ve hemen bizleri arayarak ilaçlama talebinde bulununuz.Evinizde kesinlikle kalmayınız ve hiç zaman kaybetmeden ilaçlama talebinde bulununuz.

KULAĞAKAÇAN BÖCEK İLAÇLAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?

İşlem haşere türü kadar korkutucu olmayıp , kokusuz sıvı şekilde ortama uygulanır.Genellikle zemin ile duvarn birleştiği pervazlara püskürtme şeklinde uygulanır ve buraların ıslak olarak 10 gün kadar silinmemesi istenir.İşlem sırasında ve ya işlem sonrasında ilaçtan etkilenme ihtimali sizlerin ve bizlerin yoktur.

Bu haşere türü için yapılan böcek ilaçlama hizmeti kolay bir işlem olsada haşere türü yani böcek türü çok tehlikelidir.Adından da belli olduğu gibi ve arka kıskaçları sayesinde sizlere zarar verebilir özellikle çocuk ve yaşlıların çok dikkat etmesi gerekmektedir.Hamamböceği ilaçlama yazımızı okumanızıda öneririz.

 

çınar böcek ilaçlama