İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Suadiye ilaçlama

Suadiye ilaçlama

Suadiye, Kadıköy ilçesine bağlı hareketli insan trafiğine sahip bir mahalledir. Erenköy ve Bostancı arasında bulunmakla birlikte İstanbul’un en tanınmış caddelerinden birisi olan Bağdat Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Suadiye bölgesinde söz konusu olan akıcı insan trafiği, bölge alt yapısıyla ilgili bazı sorunlar ve diğer faktörler sebebiyle bazı zamanlarda haşere problemleri görülebilmektedir. Bölgede en sık rastlanan zararlılar kemirgen fare türleri, bit, karasinek, pire, sivrisinek, kalorifer böceği gibi varlıklardır. Söz konusu olan bölgede bu tür zararlı varlıklar görülmeye başladığında Metkim Suadiye İlaçlama firmasıyla iletişim kurulmalı ve haşere sorununu %100 kontrol altına alabilmek için destek alınmalıdır.

İlaçlama Süreci

Böcek ilaçlama, tek cümlede anlatılamayacak kadar kapsamlı ve uzmanlık gerektiren bir konudur. İlaçlama süreci başlamadan müşteriyle ön görüşme yapılır. Müşteri talepleri ve bölge yapısı hakkında bilgi alındıktan sonra böcek ilaçlama süreci başlar.

Böcek ilaçlama başlangıcında haşere sorununun baş gösterdiği bölgede kapsamlı bir inceleme yapılır. İncelemenin amacı hem bölgenin yapısını öğrenmek hem de haşere yoğunluğunu tespit etmektir. Tespit süreci tamamlandıktan sonra haşere yoğunluğuna ve bölge yapısına en uygun olduğu düşünülen böcek ilaçlama teknikleri uygulanmaya başlar. Metkim Suadiye ilaçlama ekibi tarafından süreç boyunca yapılan hiçbir uygulama çevresel etkenlerin ya da insan sağlığının zarar görmesine neden olmaz. Herhangi bir zarar oluşabileceğini düşündüğümüz önemli durumlarda da insanların bölgeyi tamamen boşaltması rica edilir.

Suadiye mahallesinde bazı durumlar yaşandığında böcek sorunlarında önemli artışlar görülür. Bu artışların yaşanmaya başlamasıyla birlikte Metkim Suadiye ilaçlama ekibi tarafından size sunulan böcek ilaçlama hizmetlerinden yararlanmanız gerekir.

çınar böcek ilaçlama